Centrala

Centrala

Programista JAVA

Logo DOZSA

Łódź

Zakres obowiązków:

Na stanowisku Programisty Java w DOZ będziesz:

  • wytwarzał/a nowe oprogramowanie przy użyciu nowoczesnych technologii
  • wspierał/a przy utrzymywaniu istniejących systemów
  • uczestniczył/a w wielu innowacyjnych projektach
  • doskonalił/a swoje umiejętności w zespole świetnych ekspertów
  • miał/a realny wpływ na produkt, który dostarczasz do Klienta

Nasze wymagania:

Wyślij swoje CV jeśli:

  • świetnie znasz JAVA w praktyce, a Twoje umiejętności są poparte co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • masz doświadczenie w pracy z  frameworkami: Spring, Spring boot, Hibernate/JPA
  • doskonale znasz SQL, MySQL i/lub Oracle
  • umiesz kodować wykorzystując przy tym wzorce projektowe oraz aktywne pisanie testów jednostkowych
  • znasz GIT, CI/CD
  • umiesz czytać i tworzyć notacje UML
  • znasz język angielski na tyle, aby rozumieć dokumentację informatyczną
  • posiadasz doświadczenie w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych
  • stawiasz na rozwój i chcesz doskonalić swoje umiejętności :)

Świetnie jeśli znasz:

  • Angular
  • Rabbit MQ/ActiveMQ
  • Mongo DB
  • Kotlin

Oferujemy:

  • ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim
  • prywatną opiekę medyczną dzięki, której będziesz miał możliwość skonsultowania się ze specjalistami na terenie całego kraju
  • akcje profilaktyczne dzięki którym chcemy zadbać o Twoje zdrowie!
  • pyszną kawę w miłym towarzystwie współpracowników
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • karty sportowe dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie
  • udział w akcjach CSR, bo lubimy pomagać
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

Umowa o pracę
Atrakcyjny system premiowy