Nasz firmę tworzą wyjątkowi ludzie

Jesteśmy spółką współpracującą z
DOZ Aptekami dbam o zdrowie i największym pracodawcą na rynku aptecznym.

Realizujemy i rozwijamy misję „Pacjent w Centrum Uwagi” w oparciu o konsekwentnie pielęgnowane wartości: rozwój, zaufanie i zaangażowanie. W unikalny na polskim rynku sposób łączymy dużą, doskonale zorganizowaną strukturę z przyjazną atmosferą charakterystyczną dla rodzinnych polskich firm, wyznaczamy nowe standardy rozwoju — zarówno na poziomie technologicznym, jak i w obszarze jakości obsługi pracy z Pacjentem.

Pacjent w centrum uwagi
Rozwój
Zaufanie
Zaangażowanie
Współpracujemy z

Współpracujemy z

Ponad

1 000

aptek

Zatrudniamy

Zatrudniamy

Ponad

4 500

Pracowników

Ponad

Ponad

300

osób

Pracuje w biurach
w centrali

Dbamy o

Dbamy o

4 miliony miliony

Pacjentów

Miesięcznie

Dlaczego warto U nas pracować?

Stawiamy na innowacje i rozwój zarówno całej organizacji jak i naszych Pracowników

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, tworzymy zgrany i wspierający się wzajemnie Zespół

Zachowujemy wysokie standardy etyczne

Zapewniamy szeroki pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Gwarantujemy umowę o pracę oraz czytelny zakres obowiązków

Prowadzimy programy onboardingowe pozwalające na kompleksowe wdrażanie nowych Pracowników w zakres ich obowiązków i zasady funkcjonowania firmy, zapewniamy wsparcie mentora

Budujemy ścieżki kariery i stawiamy na awanse wewnętrzne

Dbamy o wymianę wiedzy i doświadczeń oraz stale wzmacniamy kompetencje naszych Pracowników

Jesteśmy nagradzanym pracodawcą

Cztery lata z rzędu zostaliśmy wyróżnieni tytułem
Great Place to Work.

Konsekwentne realizowanie celów i zachowanie najwyższych standardów funkcjonowania sprawiają, że cieszymy się trwałym zadowoleniem Pracowników. Razem tworzymy Najlepsze Miejsce Pracy i pielęgnujemy wartości, dzięki którym zapewniamy możliwość skutecznego rozwoju i poczucie bezpieczeństwa. Wyniki anonimowych ankiet wskazują, że Pracownicy cenią postępowanie zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami oraz jasne wyznaczanie standardów, co czyni DOZ S.A. firmą uczciwą i etyczną.

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Staż Wysokiej Jakości.

Certyfikat ten stanowi wyraz uznania dla firm, które zapewniają studentom i absolwentom optymalne możliwości rozwoju zawodowego. W ramach programów stażowych każdej osobie w okresie stażu zapewniliśmy umowę o pracę, opiekę medyczną, edukację i mentoring.

Tytuł Rzecznika Standardu Etyki.

Wyróżnienie tytułem Rzecznika Standardu Etyki jest dowodem na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie dla Pracowników oraz kandydatów, że DOZ S.A. jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Każdego dnia staramy się efektywnie wspierać naszych Pracowników oraz Menedżerów, począwszy od przemyślanych i innowacyjnych rozwiązań, na przejrzystej komunikacji kończąc.

Dołączyliśmy do koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Najwyższa jakość procesu rekrutacji jest dla DOZ S.A. kwestią niezwykle istotną. Przyznany nam certyfikat potwierdza nasze wysokie standardy i jest gwarancją jakości procesów rekrutacyjnych.