Nasz firmę tworzą wyjątkowi ludzie

Jesteśmy spółką współpracującą z
DOZ Aptekami dbam o zdrowie i największym pracodawcą na rynku aptecznym.

Realizujemy i rozwijamy misję „Pacjent w Centrum Uwagi” w oparciu o konsekwentnie pielęgnowane wartości: rozwój, zaufanie i zaangażowanie. W unikalny na polskim rynku sposób łączymy dużą, doskonale zorganizowaną strukturę z przyjazną atmosferą charakterystyczną dla rodzinnych polskich firm, wyznaczamy nowe standardy rozwoju — zarówno na poziomie technologicznym, jak i w obszarze jakości obsługi pracy z Pacjentem.

Pacjent w centrum uwagi
Rozwój
Zaufanie
Zaangażowanie
Współpracujemy z

Współpracujemy z

Ponad

1 000

aptek

Zatrudniamy

Zatrudniamy

Ponad

4 500

Pracowników

Ponad

Ponad

300

osób

Pracuje w biurach
w centrali

Dbamy o

Dbamy o

4 miliony miliony

Pacjentów

Miesięcznie

Dlaczego warto U nas pracować?

Stawiamy na innowacje i rozwój zarówno całej organizacji jak i naszych Pracowników

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy, tworzymy zgrany i wspierający się wzajemnie Zespół

Zachowujemy wysokie standardy etyczne

Zapewniamy szeroki pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Gwarantujemy umowę o pracę oraz czytelny zakres obowiązków

Prowadzimy programy onboardingowe pozwalające na kompleksowe wdrażanie nowych Pracowników w zakres ich obowiązków i zasady funkcjonowania firmy, zapewniamy wsparcie mentora

Budujemy ścieżki kariery i stawiamy na awanse wewnętrzne

Dbamy o wymianę wiedzy i doświadczeń oraz stale wzmacniamy kompetencje naszych Pracowników

Jesteśmy nagradzanym pracodawcą

Cztery lata z rzędu zostaliśmy wyróżnieni tytułem
Great Place to Work.

Konsekwentne realizowanie celów i zachowanie najwyższych standardów funkcjonowania sprawiają, że cieszymy się trwałym zadowoleniem Pracowników. Razem tworzymy Najlepsze Miejsce Pracy i pielęgnujemy wartości, dzięki którym zapewniamy możliwość skutecznego rozwoju i poczucie bezpieczeństwa. Wyniki anonimowych ankiet wskazują, że Pracownicy cenią postępowanie zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami oraz jasne wyznaczanie standardów, co czyni DOZ S.A. firmą uczciwą i etyczną.

Tytuł Rzecznika Standardu Etyki.

Wyróżnienie tytułem Rzecznika Standardu Etyki jest dowodem na to, że spółka działa zgodnie z wytycznymi dokumentu Standardu Programu Etycznego, opracowanego przez Global Compact Poland w oparciu o wytyczne ONZ w zakresie praw człowieka i biznesu. W dokumencie zostały zarekomendowane kierunki rozwoju dla firm i instytucji.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie dla Pracowników oraz kandydatów, że DOZ S.A. jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Każdego dnia staramy się efektywnie wspierać naszych Pracowników oraz Menedżerów, począwszy od przemyślanych i innowacyjnych rozwiązań, na przejrzystej komunikacji kończąc.

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Staż Wysokiej Jakości.

Certyfikat ten stanowi wyraz uznania dla firm, które zapewniają studentom i absolwentom optymalne możliwości rozwoju zawodowego. W ramach programów stażowych każdej osobie w okresie stażu zapewniliśmy umowę o pracę, opiekę medyczną, edukację i mentoring.

Dołączyliśmy do koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Najwyższa jakość procesu rekrutacji jest dla DOZ S.A. kwestią niezwykle istotną. Przyznany nam certyfikat potwierdza nasze wysokie standardy i jest gwarancją jakości procesów rekrutacyjnych.